نمونه سایت های فروشگاهی دراپ شیپینگ

 

کد تخفیف ویژه
Feature image
نمونه سایت فروشگاهی شماره 5
154000 تومان
کد تخفیف ویژه
Feature image
نمونه سایت فروشگاهی شماره 6
177000 تومان
کد تخفیف ویژه
Feature image
نمونه سایت فروشگاهی شماره 8
164000 تومان
کد تخفیف ویژه
Feature image
نمونه سایت فروشگاهی شماره 9
158000 تومان
کد تخفیف ویژه
Feature image
نمونه سایت فروشگاهی شماره 10
175000 تومان

نمونه سایت های فروشگاهی حرفه ای

 

حرفه ای
Feature image
نمونه سایت فروشگاهی شماره 4
199000 تومان
حرفه ای
Feature image
نمونه سایت فروشگاهی شماره 7
199000 تومان

 

تمامی نمونه سایت ها به صورت آماده به کار عینا مطابق نمونه تحویل خواهد شد و نیازی به انجام تنظیمات و تغییرات توسط شما نخواهد بود. آندسته از همکارانی که آشنایی و علاقه برای ایجاد تغییرات شخصی در قالب دارند می توانند درخواست خود را در هنگام سفارش ارائه کنند تا تمامی ابزارهای تنظیمات در دفتر کار سایتشان موجود می باشد ولی در صورت اعمال تغییر در تنظیمات و ایجاد ایراد توسط شما پشتیبانی دیگر قادر به طراحی و تنظیم مجدد قالب شما نخواهد بود.

بعد از ثبت سفارش نمونه سایت، کارشناسان ما فایل متنی قبول شرایط و ضوابط را در اختیار شما قرار خواهند داد و شما می بایست فایل را پرینت گرفته و بعد از مطالعه امضا و ارسال نمایید. ۱۴ روز کاری بعد از ارسال متن امضا شده توسط شما، سایت فروشگاهی شما در دسترس و آماده بهره برداری خواهد بود.

تمامی قالب های نمونه که برای شما راه اندازی می شود دارای پشتیبانی می باشد و شما عزیزان می توانید مسائل خود را از طریق سایت پشتیبانی مطرح کنید تا توسط کارشناسان فنی بررسی و حل شود.

همکاران عزیز می توانند در صورت نیاز به هرگونه نرم افزار و یا افزونه کاربردی خاص از طریق سایت پشتیبانی به کارشناسان فنی درخواست خود را اطلاع دهند. در صورتیکه افزونه، کاربردی برای همه و معمول باشد به صورت رایگان برای شما راه اندازی خواهد شد، در غیر اینصورت راهنمایی لازم برای انجام و راه اندازی توسط کارشناسان به شما ارائه می شود.

لطفا توجه نمایید که می توانید هرگونه درخواست خود را هنگام ثبت سفارش در قسمت یادداشت های ویژه ذکر کنید.